Клірик Православної Церкви Кіпру відвідав парафії Камінь-Каширського благочиння

Розміщено на Чер 8, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Клірик Православної Церкви Кіпру відвідав парафії Камінь-Каширського благочиння

Клірик Православної Церкви Кіпру відвідав парафії Камінь-Каширського благочиння

Секретар Тамососької єпархії Кіпрської Православної Церкви архімандрит Нектарій (Бакопулос) у супроводі заступника голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрея Миколая Данилевича відвідали православних вірян сіл Брониця та Раків Ліс Камінь-Каширського благочиння, повідомляє сайт Волинської єпархії.

Відвідуючи тимчасові храми та “храмові хатинки”, архімандрит Нектарій разом з кліриками Волинської єпархії звершували молебень за мир в Україні та за єдність світового православ’я.

“Ви знаходитесь в істинній, справжній та канонічній церкві, тому не маєте боятись нічого”, – саме з такими словами підтримки звертався архімандрит Нектарій до вірних чад Української Православної Церкви.

У своїх зверненнях до вірян, священик Кіпрської Православної Церкви акцентував увагу на тому, що Церква Кіпру однією з перших висловила повну підтримку УПЦ, Блаженнішому Митрополитові Київському і всієї України Онуфрію.

“Саме тому я тут, серед вас. Для того щоб подивитись на ситуацію в Україні не через Інтернет, а мати особистий досвід, особисті враження цієї ситуації, яка склалась та передати цей досвід християнам Кіпру. Щоб вони знали з перших вуст, що саме відбувається в Україні” – наголосив представник Кіпрської Православної Церкви.

Спілкування з людьми, що пережили силові захоплення храмів, образи і неприйняття односельцями, вийшло теплим і відвертим. Віруючі розповідали гостю з Кіпру про наболіле, просили порад і духовної підтримки.

“Я розумію вашу біль, вашу скорботу, і Господь бачить все. Будьте впевнені, що це питання вирішиться. Прийде час, коли ви знову звершите літургію у вашому храмі. Несправедливість не буде панувати…” – заявив архімандрит Нектарій (Бакопулос), підтримуючи вірян Української Православної Церкви.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!