Поминальне богослужіння біля могили Воїна Сергія Приймака

Неділя, 16.08.2015 18:43

В неділю 16 серпня напередодні роковин трагічної загибелі в зоні АТО Захисника України Воїна Сергія Васильовича Приймака на кладовищі села Полиці лунала поминальна молитва за упокій Його безсмертної душі.

Біля могили Героя зібралися найрідніші – батьки, рідні, односельці, а також бойові побратими Сергія, які прибули вшанувати пам’ять свого загиблого товариша з міст Луцька і Нововолинська.
Настоятель місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці свящ. Андрій Підвальний і настоятель храму Архангела Михаїла села Гута Боровенська прот. Олександр Кулик та присутні богомольці просили у Милосердного Господа прощення вільних і невільних гріхів Воїна Сергія, Божої милості для Його душі та Царства Небесного.