Передпасхальне прибирання кладовища в Підцир’ї

Понеділок, 02.04.2018 14:40

Стало доброю традицією, в понеділок Страсної седмиці збиратися парафіянам храму святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я разом зі своїм настоятелем протоієреєм Сергієм Михалюком на місцевому кладовищі, для наведення ладу на його території.

Цей рік не став винятком, і хоча погода цього дня “радувала” дощем із мокрим снігом, з самого ранку на території кладовища закипіла робота, в часі котрої всі хто мав можливість та бажання в міру своїх сил здійснили прибирання місця спочинку своїх рідних і близьких,  щоби було приємно прийти сюди для Пасхального поминання всіх, хто тут спочиває, чекаючи на Воскресіння мертвих.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!