Випускники ЗОШ с. Підцир’я розпочали Випускний вечір зі спільної молитви у своєму храмі

Неділя, 24.06.2018 17:16

23 травня в загальноосвітній школі села Підцир’я відбувся Випуский вечір, який розпочався зі спільної молитви випускників 2018 року в місцевому Свято-Петро-Павлівському храмі.

6 вчорашніх школярів разом зі своїм класним керівником, поруч із батьками та рідними молитовно дякували Милосердному Творцю за 11 років навчання в рідній школі, просячи Божого Благословення на початок самостійного дорослого життя.

Настоятель храму протоієрей Сергій Михалюк, вітаючи випускників із завершенням шкільного навчання, побажав їм наснаги для майбутніх звершень і терпіння в подоланні всіляких різноманітних труднощів, які, можливо, траплятимуться в подальшій реалізації намічених планів.

На молитовну згадку винуватці урочистостей отримали ікони святих апостолів Петра і Павла, які хай бережуть своїми молитвами кожного з них на всіх життєвих шляхах.