Вітання наймолодших парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського зі святом пам’яті Святителя Миколая

Четвер, 20.12.2018 08:27

18 грудня напередодні пам’яті Святителя Миколая православні дітки, що відвідують Різдво-Богородичний храм Каменя-Каширського по благословенню місцевого настоятеля протоієрея Юрія Михайлова, при молитовній підтримці клірика храму протоієрея Сергія Сіжука після завершення вечірнього богослужіння прославляли віршами та духовними піснеспівами святого угодника Божого Святителя Миколая.

Після духовного концерту наймолодші парафіяни, які були присутні в храмі, з рук настоятеля та клірика храму отримали солодкі та іграшкові подарунки.