Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського (Воля) протоієрей Юрій Михайлов молитовно відзначив 20-ліття служіння на парафії

Неділя, 12.05.2019 17:18

Нещодавно виповнилося 20 років, відколи протоієрей Юрій Михайлов з благословення правлячого архієрея став виконувати послух настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського (Воля).

В молитві, звершуючи Божественну літургію – як це й належить священикові, отець Юрій разом із парафіянами дякували Богу за ці роки служіння в цьому древньому храмі, де ніколи не припинялося спільне церковне славословлення Всемилостивого Творця.

Вітаючи свого співслужителя з поважною датою служіння на Камінь-Каширській землі, місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк від імені присутніх священиків та всіх кліриків благочиння щиро зичив отцю Юрію крепкого здоров’я, міцного терпіння та великої наснаги до продовження гідного несення свого послуху Богу, Православній Церкві та всім парафіянам.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!