Розміщено на Тра 12, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Неділя святих Жон-Мироносиць в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського

В Третю неділю після Пасхи Православна церква вшановує все жіноцтво в особі святих Жон-Мироносиць, у храмах звершується урочисте богослужіння, де молитовно вшановується подвиг безмежної любові до Господа цих сподвижниць святих апостолів.

В цей Воскресний день парафіянки храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського з рук своїх священиків – настоятеля протоієрея Юрія Михайлова та клірика протоієрея Сергія Сіжука  отримали в дарунок невеличкі пам’ятні ікони.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!