Відбулося освячення надбрамних хрестів біля храму села Оленине

Розміщено на Сер 6, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Відбулося освячення надбрамних хрестів біля храму села Оленине

Відбулося освячення надбрамних хрестів біля храму села Оленине

Для православних християн Чесний Хрест – символ перемоги Любові нашого Спасителя над гріхом, прокляттям та смертю. “Спаси, Господи, народ Твій і благослови надбання Твоє, перемогу на супротивників подай і Хрестом Твоїм охороняй громадян Царства Твого!”, – такими молитвослів’ями прославляють віруючі люди Хрест Господній.

Нещодавно в селі Оленине відбулося освячення Хрестів, що увінчують новозбудовану браму біля місцевого Свято-Іовського храму. Молебний чин звершив настоятель священник Олександр Кулюк, який висловий сподівання, що з кожної сільської оселі православних християн до цього місця буде протоптана стежина, котра ніколи не буде заростати бур’янами лінощів та байдужості.

“Добровільно зійшов Ти на Хрест, Христе Боже, даруй милосердя Твоє новому людові Твоєму, що носить ім’я Твоє. Звесели силою Твоєю вірних людей Твоїх, подаючи їм перемогу над супротивниками Зброєю миру – Хрестом Твоїм – непоборним знаменом перемоги!”

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!