4-та річниця архієрейської хіротонії Преосвященного Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького

Понеділок, 05.08.2019 14:12

5 серпня 2015 р. Собором архієреїв під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври була звершена архієрейська хіротонія керуючого Волинською єпархією УПЦ Преосвященного єпископа Нафанаїла.

Духовенство та віряни Камінь-Каширського благочиння щиро вітають свого Архіпастиря з четвертою річницею служіння в сані Архієрея Церкви Христової та бажають Його Преосвященству ще багато років при доброму здоров’ї “Право правити слово Христової Істини”!

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!