Відійшов у Вічність попередній настоятель храму с. Великий Обзир

Понеділок, 04.11.2019 20:33

3 листопада 2019 р. на 41-му році життя після інсульту відійшов у Вічність попередній настоятель (2006-2014 рр.) храму Преображення Господнього села Великий Обзир Камінь-Каширського благочиння священник Сергій Бублій, котрий останні роки земного життя ніс свій послух священнослужіння у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі села Мільці Старовижівського району Волинської області.

4 листопада в Мілецькій чернечій обителі відбувся Чин заупокійного відспівування новоспочилого ієрея Сергія. Богослужіння очолив намісник монастиря архимандрит Леонтій. Настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк від імені благочинного протоієрея Стефана, котрий цього дня очолював з благословення керуючого Волинською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Нафанаїла богослужіння Храмового свята в селі Пнівне, передав співчуття рідним та близьким, духовним чадам, а також наміснику та братії, серед котрих подвизався покійний священнослужитель.

Поховали отця Сергія на кладовищі в його рідному селі Хотешів.

Вічная пам’ять…

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!