Розміщено на Гру 6, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Священники Камінь-Каширського благочиння взяли участь в урочистостях з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України

Священники Камінь-Каширського благочиння взяли участь в урочистостях з нагоди  28-ї річниці Збройних сил України

6 грудня 2019 р. в стінах адміністративного будинку Камінь-Каширської РДА відбувся урочистий захід з нагоди 28-ої річниці Збройних сил України, на котрий були запрошені священнослужителі місцевого благочиння УПЦ: благочинний протоієрей Стефан, настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Юрій, настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій, клірик міського храму Святого пророка Іллі протоієрей Владислав.

Священники особисто привітали Захисників Батьківщини з професійним святом та побажали Божого захисту в несенні військової служби.

Після закінчення урочистостей, духовенством була звершена заупокійна молитва за полеглими Земляками, котрі захищали територіальну цілісність України в зоні проведення АТО-ООС.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!