У Великому Обзирі освятили новозбудовану дзвіницю

Неділя, 08.12.2019 20:28

8 грудня 2019 року, в Неділю 25-у після П’ятидесятниці, настоятель храму Преображення Господнього села Великий Обзир священник Сергій Кацевич на церковному подвір’ї звершив Чин освячення новозбудованої дзвіниці. Розділити радість місцевих парафіян прибув настоятель Свято-Покровського храму сусіднього села Піщане священник Миколай Павельчук.

Парафіяльна громада в цей день разом дякувала Богу за радісну історичну подію в житті свого храму, та з вдячністю всі разом молилися за здоров’я благодійника Володимира Степановича Гілюка, який підтримує всілякі хороші починання прихожан.

Після завершення спільної молитви, отець настоятель, вітаючи всіх присутніх із Воскресним днем, висловив сподівання, що кожного разу, коли церковні дзвони будуть скликати парафіян на богослужіння, з кожної домівки до храму будуть поспішати православні християни, щоби в спільній молитві прославляти Милосердного Господа, дякуючи Йому за всі благодіяння.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!