Вшанування пам’яті святого Апостола, Першомученика та Архідиякона Стефана в Камені-Каширському

Розміщено на Січ 9, 2020 в Новини | Коментарі Вимкнено до Вшанування пам’яті святого Апостола, Першомученика та Архідиякона Стефана в Камені-Каширському

Вшанування пам’яті святого Апостола, Першомученика та Архідиякона Стефана в Камені-Каширському

На третій день свята Різдва Христового, коли Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого Апостола, Першомученика та Архідиякона Стефана, в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського відбулось урочисте соборне богослужіння.

В цей день настоятель храму благочинний Камінь-Каширської округи протоієрей Стефан Михалюк молитовно відзначав свій День Ангела, адже саме на честь святого Архідиякона Стефана він був названий майже 61 рік тому.

Розділили радість іменинника його сини-священики – протоієреї Сергій та Владислав, а також численні богомольці, які в цей день молилися за богослужінням, після завершення котрого всі разом вітали батюшку з Днем Ангела, 36-літтям служіння в сані Священика (6 січня 1984 р. відбулось Таїнство висвячення в сан Пресвітера Церкви Христової), а також з прийдешнім 61-им Днем Народження, який отець Стефан буде зустрічати 18 січня.

Многії та благії Літа дорогому Імениннику!