Різдвяний концерт в Осівцях

Субота, 11.01.2020 20:06

На другий день Різдва Христового в с. Осівці відбувся Різдвяний благодійний концерт.

На початку святкового дійства місцевий настоятель прот. Сергій Приходько привітав усіх присутніх із святом та попросив долучитися до благородної справи – допомоги дітям сиротам та дітям в яких батьки загинули в зоні АТО.

“Блаженний, хто думає про бідного! В день біди позбавить його Господь. (Пс.40:1), – говорить псалмопівець пророк Давид.

А по словах блаженного Августина: “Позбавить Господь від вічного осудження і уведе в небесне Царство милостивих не тому,що вони не грішили,а тому що вони милостинями
очистили свої гріхи”.

“Милостиня очищає гріхи” (Сир.3:30).

Святитель Іоан Золотоуст говорить: “Милість подібна воді, як вода має властивість омивати бруд з тіла, так милостиня знищує нечистоту душевну”.

Потрібно також завжди памятати слова святителя Григорія Двоєслова: “Подаючи просячому на землі,ми подаємо Сидячому на небі. Бідний протягує руку,а приймає сам Бог”.

Участь у концерті взяли церковні хори, вихованці дитячого садочку.

Діти недільної школи та учні ЗОШ чудово виконували ролі у вертепі.