Відбулася реорганізація благочинницьких округів УПЦ Камінь-Каширського району

П’ятниця, 07.02.2020 11:17

З благословення керуючого Волинською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького відбулася реорганізація благочинницьких округів Камінь-Каширського району.

На даний час до Камінь-Каширського округу (благочинний протоієрей Стефан Михалюк м. Камінь-Каширський) відносяться такі парафії: м. Камінь-Каширський (храм Святого пророка Іллі), с. Залісся, с. Запруддя, с. Карасин, с. Качин, с. Клітицьк, с. Личини, с. Нуйно, с. Підцир’я, с. Радошинка, с. Стобихівка, с. Сошично.

Михнівський округ (благочинний протоієрей Володимир Новосад с. Добре) лишився без змін.

Інші парафії були поділені між Олексіївським округом (благочинний протоієрей Богдан Андрійчук с. Олексіївка) та Житнівським округом (благочинний протоієрей Віктор Пащук с. Тоболи).

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!