Перше Вінчання в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського

Понеділок, 10.02.2020 15:55

В неділю, 9 лютого 2020 р., в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського було вперше звершено Таїнство Вінчання після відновлення постійних богослужінь на цьому святому місці.

Молитовно благословив молодят Артема та Юлію на сімейне життя клірик храму протоієрей Владислав Михалюк, який є шкільним однокласником нареченого.

Для прихожан ця подія є свідченням повноцінного духовного життя парафії, котра разом зі своїми духовними наставниками попри всілякі випробовування йде тісним і спасительним шляхом до Царства Божого.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!