Благочинний протоієрей Стефан помолився за упокій невинно загиблих у Києві під час трагічних подій в лютому 2014-го року та полеглих Захисників України

П’ятниця, 19.02.2021 15:57

19 лютого 2021 р. біля пам’ятних фотостел Героїв Небесної Сотні та Загиблих Захисників територіальної цілісності України в м. Камені-Каширському була піднесена до Престолу Всевишнього заупокійна молитва за всіма нашими братами та сестрами, які загинули на Майдані Незалежності в Києві та інших містах і селах України.

Звершив поминальну молитву місцевий благочинний, настоятель храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського протоієрей Стефан Михалюк, який поклав до підніжжя  меморіальних дошок живі квіти, як символ і нагадування того, що в Бога мертвих не має – в Творця всі живі.

Православна Церква ніколи не залишається осторонь трагічних подій, молиться за душі убієнних та померлих, просить у Всевишнього милості та прощення.

Вічная пам’ять…

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!