Духовенство Камінь-Каширського благочиння Волинської єпархії УПЦ висловлює щирі співчуття настоятелю храму Воздвиження Хреста Господнього села Личини протоієрею Андрію Даукулісу з приводу непоправної втрати – відходу з цього земного життя рідної матері Ірини.
Хай Всемилостивий Господь упокоїть її безсмертну душу в тих оселях Вічності, де всі праведні перебувають, очікуючи воскресіння з мертвих.
Вічная пам’ять…