Працівники школи с. Полиці здійснили паломництво до Зимненського та Мілецького монастирів

Неділя, 06.11.2016 11:58

Нещодавно працівники школи села Полиці разом із настоятелем місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці священиком Андрієм Підвальним здійснили паломницькі поїздки до Святогорського Успенського Зимненського ставропігійного монастиря та Свято-Миколаївської Мілецької чернечої обителі.

Православні монастирі завжди були місцем особливого молитовного подвигу, де трудилися для Слави Божої люди, які лишали всі мирські заботи та всеціло присвячували своє життя для служіння Богу.

Паломництво до місць чернечих подвигів сприяє кожному, хто потрапляє до монастиря, більш уважно поглянути на свій духовний шлях та подякувати Милосердному Творцю, за те, що і в наш час є люди, які в день і в ночі моляться за весь світ.