Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл провів збори духовенства Камінь-Каширського району (+ОНОВЛЕНО ФОТО)

П’ятниця, 18.11.2016 15:04

18 листопада в Свято-Петро-Павлівському храмі Михнівського Свято-Стрітенського жіночого монастиря відбулись збори духовенства 3-ох благочинь Волинської єпархії, які територіально відносяться до Камінь-Каширського району: Камінь-Каширського, Михнівського та Личинівського. Очолив зібрання керуючий Волинською єпархією Преосвященніший Нафанаїл єпископ Волинський і Луцький.

Під час зборів Владика Нафанаїл обговорив зі священиками актуальні питання духовного життя на парафіях Камінь-Каширщини, звернув особливу увагу на важливість інформаційно-просвітницького, молодіжного, соціально-благодійного та інших напрямків церковного служіння.

В завершенні зустрічі архієрей побажав усім присутнім Божого Благословення та наснаги для подальшої праці на духовній ниві.