Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл з архіпастирським візитом відвідав Камінь-Каширське благочиння

Розміщено на Жов 3, 2017 в Новини | Коментарі Вимкнено до Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл з архіпастирським візитом відвідав Камінь-Каширське благочиння

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл з архіпастирським візитом відвідав Камінь-Каширське благочиння

3 жовтня 2017 р. в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського відбулися збори духовенства Камінь-Каширського благочиння, які відвідав керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час зібрання священиків місцевий благочинний прот. Стефан Михалюк доніс до відома присутнього духовенства актуальні питання духовного життя парафій. Зокрема було обговорено план підготовки та проведення чергового 5-го Благодійного Різдвяного концерту, який запланований на 14 січня 2018р. В часі Різдвяного посту в храмах Камінь-Каширського благочиння буде проводитись збір пожертв для сімей загиблих в зоні проведення АТО захисників України, сиріт та дітей, котрі потрапили в тяжкі життєві обставини, що проживають на парафіях Камінь-Каширського благочиння.

В завершенні зборів до священиків звернувся з архіпастирським словом настанови владика Нафанаїл, який закликав усіх присутніх достойно нести нелегкий хрест священичого служіння та бути справжніми духовними пастирями на своїх парафіях.