Великодні вітання від наймолодших парафіян храму святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я

Розміщено на Кві 8, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Великодні вітання від наймолодших парафіян храму святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я

Великодні вітання від наймолодших парафіян храму святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я

Першого дня святкування світлого Христового Воскресіння після завершення Пасхальної вечірні вихованці Недільної школи, що діє при храмі святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я, привітали присутніх на богослужінні вірян зі святом Пасхи.

До уваги парафіян були представлені віршовані вітання зі світлим Христовим Воскресінням, де звучали молитовні прохання про дарування нашій багатостраждальній Вітчизні довгоочікуваного, благословеного та справедливого Миру. 

Місцевий настоятель протоієрей Сергій Михалюк подарував присутнім на святі дітям пам’ятні подарунки, а також привітав усіх парафіян Великодніми крашанками. 

Від імені вихованців Недільної школи дорослі віряни отримали Великодні листівки, які діти виготовили власноруч під керівницвом викладача Недільної школи Михалюк Наталії Петрівни.

Після завершення дитячих привітань присутні богомольці отримали Благодатний Вогонь, який ще називають “Святе Світло”, з рук настоятеля та понесли його до своїх помешкань.

В цьому ж храмі Благодатний Вогонь можна буде взяти ще й на Другий день Пасхи Христової після завершення Великоднього богослужіння, яке розпочнеться о 9:00 годині ранку та на Третій день Великодня, коли богослужіння розпочинатиметься щ 8:00 годині ранку.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!