Храмове свято в селі Тоболи

Розміщено на Тра 29, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Храмове свято в селі Тоболи

Храмове свято в селі Тоболи

На другий день свята П’ятидесятниці у Свято-Троїцькому храмі села Тоболи традиційно звершується урочисте соборне богослужіння, яке в цьому році з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького очолив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Видерта протоієрей Анатолій Деречей

На запрошення місцевого настоятеля протоієрея Віктора Пащука молитовну радість Храмового свята прибули розділити священики Камінь-Каширського та Любешівського благочинь Волинської єпархії УПЦ.

Зі словом проповіді до великої кількості богомольців звернувся клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського священик Сергій Голодюк.

Завершилося богослужіння, в часі котрого линули до Престолу Всевишнього щирі молитви за державу нашу Україну та благословенний Мир рідної Батьківщини, традиційною Хресною ходою навколо храму.