Розміщено на Чер 12, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Парафіяльний священик с. Гута-Боровенська молитовно благословив відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони

8 червня у селі Гута-Боровенська за участі настоятеля місцевого храму Святого архистратига Михаїла протоієрея олександра Кулика відбулося відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони.

Священик звершив богослужбовий Чин на початоток всякого доброго діла та окропив свяченою водою рятувальників, спеціальне приміщення депо і пожежний автомобіль, побажавши всім присутнім якомога рідше чути його сирени в часі виконання рятувальних дій.

Докладніше про це можна дізнатися на сайті  У ДСНС України у Волинській області.