Розміщено на Сер 1, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Водосвятний молебень напередодні Престольного свята храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського

Ввечері 1 серпня, напередодні Престольного свята у нижньому приділі Свято-Іллінського храму, спорудження будівлі котрого продовжується на даний час, був відслужений Водосвятний молебень з окропленням Свяченою водою приміщення, в котрому в день пам’яті Святого пророка Іллі буде відбуватися урочисте соборне богослужіння. Молитвослів’я звершив клірик храму протоієрей Владислав Михалюк.

2 серпня – 07:00 – початок Всенічної, далі Божественна Літургія та Молебень із Хресною ходою навколо храму.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!