Загальноєпархіальний Хресний хід увійшов до Камінь-Каширського благочиння

Розміщено на Жов 15, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Загальноєпархіальний Хресний хід увійшов до Камінь-Каширського благочиння

Загальноєпархіальний Хресний хід увійшов до Камінь-Каширського благочиння

Чотирнадцятого дня загальноєпархіального Хресного ходу, котрий організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, образ Жінок Мироносиць, написаний на святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих розпочали відвідувати парафії Камінь-Каширського благочиння, повідомляє “Православна Волинь“.

О 20:00 год. цього дня ікони та мощевик зустрічали у селі Видерта, далі Хресний хід прямуватиме парафіями згідно оприлюдненого раніше РОЗКЛАДУ.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!