У неділю Святого апостола Фоми єпископ Афанасій звершив Літургію у храмі Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського

Неділя, 09.05.2021 19:19

9 травня 2021 року, в неділю Антипасхи, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію в Свято-Іллінському храмі м. Каменя-Каширського, повідомляє сайт Волинської єпархії УПЦ.

Його Преосвященству співслужили благочинний округи та настоятель храму прот. Стефан Михалюк, та клірики єпархії.

Тиждень після свята Воскресіння Христового, або Світла седмиця, завершується Фоминою неділею, що також має назву Антипасха. У перекладі з грецької це слово означає «замість Пасхи», тобто цього дня вперше оновлюється пам’ять Воскресіння Христового – євангельських подій, за яких Спаситель явився жонам-мироносицям і апостолам. Починаючи з Фоминої неділі, поновлюється спів Псалтирі під час богослужінь.

На Малому вході, з благословіння Предстоятеля та керуючого єпархією, Преосвященніший владика нагородив настоятеля храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я прот. Сергія Михалюка правом носіння митри за богослужінням, а клірика Свято-Іллінського храму прот. Владислава Михалюка – хрестом з прикрасами.

Після відпусту Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням були піднесенні сугубі молитви за ветеранів Другої Світової Війни.

Також цього дня владика Афанасій звершив панахиду за загиблими православними воїнами в Другій Світовій Війні.

ФОТОГАРЕРЕЯ

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!