Благочинний протоiєрей Стефан спiвслужив єпископу Камiнь-Каширському Афанасію у Свято-Володимирівському храмі с. Краснилівка Михнівського благочиння

П’ятниця, 03.09.2021 15:57

Нещодавно, у 10-у неділю після П’ятидесятниці, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну Літургію в храмі на честь святого рівноапостольного князя Володимира в с. Краснилівка Михнівського благочиння.

За богослужінням молилися благочинний Михнівського округу протоієрей Володимир Новосад, благочинний Камінь-Каширського округу протоієрей Стефан Михалюк та гості у священному сані, повідомляє сайт “Православна Волинь”.

Настоятель храму священик Петро Марко нагороджений богослужбовою нагородою – палицею.

Фоторепортаж

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!