У Камені-Каширському звершили чин Заупокійного відспівування ветерана АТО-ООС

Понеділок, 03.01.2022 14:21

2-го січня 2022 р. відійшов до Вічності житель Каменя-Каширського Сафонюк Євгеній Вікторович, який протягом 5-ти років боронив територіальну цілісність України в зоні проведення АТО-ООС.

3-го січня собором духовенства було завершено чин Відспівування спочилого захисника України. Очолив заупокійну молитву місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Юрій Михайлов, настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк і клірик храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського протоієрей Владислав Михалюк.
Проводжали покійного Євгенія в останню земну путь рідні, друзі та побратими по військовій службі.
З глибоким смутком в серці та душі прощалися зі спочилим чоловіком, батьком та сином дружина-вдовиця, троє дітей-сиріт, постарілі  батьки та всі ті, хто знайшов час і можливість помолитися в цей день за безмертну душу того, хто життя й здоров’я не жалів, захищаючи мир на своїй Батьківщині.
Вічная пам’ять…
Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!