У Сошичне попрощалися із ще одним Героєм-Захисником

Середа, 03.01.2024 20:36

13-го грудня 2023 р., виконуючи бойове завдання на Куп’янському напрямку, загинув військовий із села Сошичне – молодший сержант Мельничук Василь Іванович 09.07.1972 р.н.

3-го січня 2024 р. собором духовенства УПЦ було завершено чин Заупокійного відспівування полеглого Захисника України в місцевому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Очолив спільну молитву Камінь-Каширський благочинний протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили настоятель парафії протоієрей Юрій Кузьміч, священники місцевої округи, а також отці – вихідці із села, котрі прибули віддати шану Герою-земляку.

Полеглий Захисник України, котрий був люблячим сином, чоловіком, батьком та дідусем, а також справжнім побратимом, на віки лишиться в пам’яті всіх, хто його знав, як справжня Людина з великої літери, котра життя своє віддала за рідний Український народ і нашу землю.