Різдвяні вітання та подарунки для одиноких

Розміщено на Січ 8, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Різдвяні вітання та подарунки для одиноких

Різдвяні вітання та подарунки для одиноких

В дні Різдвяних святкувань православні християни вітають один одного, співаючи колядки, в яких прославляється Новонароджений Христос.

Настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс протоієрей Миколай Смолярчук разом із церковними хористами відвідали мешканців Камінь-Каширського стаціонарного відділення для одиноких і привітали їх з Різдвом Христовим. Сльози радості були на очах стареньких, коли вони слухали колядки і самі намагалися підспівувати.

Отець Миколай вручив кожному мешканцю даного закладу різдвяного солодкого подарунка та побажав у світлій радості провести цей святковий час і дочекатися до Різдвяних свят в наступному році.