Благочинний прот. Стефан очолив богослужіння Престольного свята на своїй попередній парафії в с. Замшани

Субота, 21.11.2015 20:25

21 листопада в день святкування Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних Престольне свято урочисто відзначали православні жителі села Замшани Ратнівського району.

Ця парафія є особливою для отця благочинного Камінь-Каширської округи прот. Стефана Михалюка. Так було угодно Богу, що протягом 14 років з 1985 по 1999 рр. отець Стефан в Замшанах виконував послух настоятеля місцевого Свято-Михайлівського храму.
В день Престольного свята величний древній Замшанівський храм був переповнений богомольцями, які разом із собором духовенства молитовно прославляли Архистратига Небесних Сил святого Архангела Михаїла.
Хоча дощова погода завадила традиційному Хресному ходу після Божественної Літургії, настрій усіх присутніх на молитві у храмі був по-святковому піднесений. Отець Стефан в завершенні урочистого молебню окропив вірян святою водою і в своєму слові проповіді закликав усіх присутніх берегти єдність Церкви Христової і брати приклад вірності Богу зі святого Архистратига Михаїла.