Освячення надгробного хреста на могилі Героя України Воїна АТО Сергія Склезя

Неділя, 22.11.2015 15:52

22 листопада після спільної церковної молитви на міському кладовищі Каменя-Каширського було звершене особливе заупокійне богослужіння біля могили Захисника нашої Батьківщини України Воїна-Героя Сергія Склезя.

Рік тому, 25 листопада Сергій трагічно загинув у зоні АТО, виконуючи свій святий обов’язок захисту Батьківщини. Напередодні річниці смерті Героя біля Його останнього земного пристановища клірик Свято-Іллінського храму Каменя-Каширського свящ. Владислав Михалюк звершив заупокійну поминальну молитву за безсмертну душу Воїна Сергія, освятивши новопоставлений надгробний хрест на могилі Захисника України.
Плакало небо в цей день, текли сльози і з очей найрідніших Сергійових рідних.
Отець Владислав нагадав усім присутнім на кладовищі, що в Бога мертвих немає, в нашого Небесного Творця всі живі. Молячись за безсмертну душу Воїна Сергія, ми просимо у Милосердного Господа милості Божої, Царства Небесного в прощення всіх Його гріхів.
Царстово Небесне нашому Земляку Воїну-Герою Сергію!