Перші збори духовенства в 2016 році

Субота, 16.01.2016 14:35

15 січня в Свято-Петро-Павлівському храмі с. Підцир’я під головуванням благочинного прот. Стефана Михалюка відбулись перші в 2016 р. збори духовенства Камінь-Каширського благочиння.

Отець Стефан привітав своїх співбратів-священиків з Різдвяними та Новорічними святами і побажав кожному на своєму місці старанно виконувати своє служіння.

Також линули слова вдячності всім, хто долучився до організації та проведення третього Благодійного різдвяного концерту. Вдалося в цьому році зібрати 44 000 гривень, які будуть передані дітям-сиротам і діткам загиблих учасників АТО.

Священики благочиння в свою чергу привітала отця Стефана з минулим Днем Ангела, черговою річницєю служіння в священному сані та наступаючим Днем Народження.

Не лишився без привітань і настоятель храму свящ. Сергій Михалюк, який в цей день відзначав 10-ту річницю Рукоположення в сан Диякона Церкви Христової.