Вшанування пам’яті святого пророка Іллі в Камені-Каширському

Четвер, 03.08.2017 11:47

2 серпня для жителів Каменя-Каширського особливий день, адже Православна Церква вшановує величного святого – пророка Божого Іллю, який є небесним покровителем нашого древнього поліського краю.

На церковному подвір’ї Свято-Іллінського храму о 7:30 год. ранку розпочалося святкове богослужіння. Милосердний Господь благословив сприятливу погоду для молитви декільком тисячам православних вірян, які зібралися на святому для них місці, щоби молитовно вшанувати пам’ять свого Небесного Покровителя.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького урочисту Божественну Літургію очолив настоятель митрофорний протопресвітер Стефан Михалюк, якому співслужили запрошені священнослужителі.

Після завершення Літургії відбувся молебень перед іконою пророка Ілії та отець благочинний привітав усіх зі святом.