Священник Камінь-Каширського благочиння з душпастирською місією в черговий раз відвідав військовослужбовців ЗСУ на Сході України

Четвер, 03.10.2019 17:18

Нещодавно відбулася чергова поїздка місцевих волотерів на Схід України в зону проведення ООС, метою котрої була матеріальна та духовна підтримка військовослужбовців ЗСУ. В цій подорожі з благословення Високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького в черговий раз узяв участь клірик Камінь-Каширського благочиння – настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Юрій Михайлов.

Напередодні парафіяни храму, де служить отець Юрій, зібравшись разом приготували для Захисників Батьківщини смачні домашні смаколики, котрі разом із іншою матеріальною допомогою були передані військовим, які несуть службу в районі Кримського та Муратового.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!